OREL WAR-SETUP
IP SERVERU: 185.91.117.32 :21015

TeamSpeak V3: 185.91.117.32 :9987 Psw:War_2013_22

NASTAVENIE - SETUP

KTO JE ONLINE

Čítať tému
LETKA OREL » VŠEOBECNÁ DISKUSIA » SOFTWARE
 Vytlačiť tému
TeamsPeak3 Overlay Pluging
Letka13_Colonel
Ahojte,

na žiadosť Orel_Def a Orel D3javu Vám dávam k dispozíácii moje nastavenie TemaSpeaku 3 a jeho Pluginu zvaného Overlay.

Tento Plugin a jeho nastavenie podľa mňa ( viď obrázky ) Vám umožní, aby ste v pravom dolnom rohu aj počas zapnutej hry IL-2 videli, kto je s vami na kanále a s kým komunikujete.

Ja osobne používam Open GL ( malo by to chodiť aj pod DirectX v hardverovom nastavení IL-2ky )

Osobne radšej vždy zapnem TS3 ako prvé a až potom zapínam IL-2. Nemal by v tom byť problém aj keď to spravíte už počas bežiacej hry. Vyskúšajte.

Nainšatuljte si poslednú verziu TS3 ( alebo upgradujte tú Vašu starú ). Verzia TS3 nerozhoduje o použití Overlay Pluginu. Tento plugin som používal aspoň 3-4 Upgrady TS3ky dozadu a fungoval mi aj na starých verziách TS3 ky bez problémov.

Otvorte si Vaše TS3, nájdite si v hornej lište "Setting", otvorte toto okno a vyberte si Plugins. Keď otvoríte túto zložku, tak si ju nastavte podľa obrázka číslo 1 :

i18.photobucket.com/albums/b136/colonel_IL-2/Rozne/TeamSpeak%20TS3%20Overlay%20Plugin/th_TS3OverlayPlugin01_zpse100c54b.jpg

Potom si otvorte TeamSpeak 3 Overlay Plugin a postupne nastavte všetky "settings" podľa nasledujúcich obrázkov :

i18.photobucket.com/albums/b136/colonel_IL-2/Rozne/TeamSpeak%20TS3%20Overlay%20Plugin/th_TS3OverlayPlugin02_zps177111e2.jpg

i18.photobucket.com/albums/b136/colonel_IL-2/Rozne/TeamSpeak%20TS3%20Overlay%20Plugin/th_TS3OverlayPlugin03_zps28767894.jpg

i18.photobucket.com/albums/b136/colonel_IL-2/Rozne/TeamSpeak%20TS3%20Overlay%20Plugin/th_TS3OverlayPlugin04_zpsb3b7ab48.jpg

i18.photobucket.com/albums/b136/colonel_IL-2/Rozne/TeamSpeak%20TS3%20Overlay%20Plugin/th_TS3OverlayPlugin05_zps67878492.jpg

i18.photobucket.com/albums/b136/colonel_IL-2/Rozne/TeamSpeak%20TS3%20Overlay%20Plugin/th_TS3OverlayPlugin06_zps91649a08.jpg

Samozrejme nastavenie farieb a umiestnenie na obrazovke si môžete zmenit podľa seba. Mne to vyhovuje takto :

a ) Umiestnenie pravý dolný roh obrazovky
b ) Slabo žltá farba označuje toho kto je pripojený a pripravený na komunikáciu
c ) Silno žltá označí toho, kto práve komunikuje po TS3
d ) Modrá, označí toho, kto je síce pripojený na kanál a môže Vás počúvať, ale má vypnutý mikrofón a nemôže rozprávať ( MUTE )

Tých nastavení je samozrejme možné urobiť ďaleko viac. K tomu si ale vyhľadajte pomocníka na Google. Trebárs tu páni :

http://addons.teamspeak.com/directory/plugins/overlay/ts3overlay.html

Jednoduché nie.....Nazdravie
Letka13_Colonel

http://zidu1.worldgmn.com/home.php
D3JAVU
toto mi to háže za chybu Nahnevaný když to nainstaluju ten plugin ...je divné že na starém pc to jelo Nápad jinak win mám 64 bit ... a direct mám 11.1
” I have nothing to offer but blood, toil, tears, and sweat. “ - Winston Churchill

606_JuLB
Na win7 64bit mne robí tento plugin istú nestabilitu, a napríklad spoľahlivo zhadzuje Cliffs of Dover v ľubovolných časových intervaloch v jednotkách až desiatkach minút. Kým som mal 32 bitové XP (a bez Cloda) bolo všetko OK.
Podobný plugin TS Notifier mi na "sedmičkách" vykazoval ešte horšiu stabilitu, až úplnú nepoužiteľnosť. Oba pluginy som musel odstrániť z PC.

Teraz používam overlay ktorý je súčasťou programu na nahrávanie videa a screenshotov obrazovky PlayClaw 4. Zobrazuje voliteľne aj údaje o vyťažení a teplote jadier procesora či GK, a ďalšie údaje. Bohužiaľ, je to platený soft.
imgway.cz/v/48z.jpg

OREL_Erichos
Pokial viem, tak Overlay plugin prestal mat podporu od teamspeaku, teda ten 32-bitovy funguje normalne ale 64-bitovy nie. Riesilo sa to na nejakom fore. Ale to neznamena ze by ten plugin nebol dalej podporovany, len nie je podporovany teamspeakom. Pravdepodobne sa ani tento plugin sam nezaktualizuje pri aktualizacii teamspeku. Mozte si to priamo stiahnut z tadialto:

http://ts3overlay.../download/

D3javu-ked som hodil tu chybovu hlasku do googla tak mi vyhodilo kopu rieseni. Nemam ako otestovat ktore funguje lebo nemam nainstalovany 64-bitovy system. Skus stiahnut a nainstalovat tuto opravu:

http://l.go-for-f...Uan+kNGdKJ

Daj vediet ci funguje. Na fore stale pisu ze tento plugin nefunguje pod 64-bit systemom, ale cele som to necital. Niekde tam pisali ze uz robia aj na 64-bitovej verzii.

D3JAVU
ERICH- zkusim to ... jen co se dostanu na pc ... teď ve škole máme dost testů... mrknu na to nejspíš ve středu to bych měl mít volnějc Žmurko ...podám pak hlášení. Cool Děkuju za pomoc. Nazdravie
” I have nothing to offer but blood, toil, tears, and sweat. “ - Winston Churchill

LEON
Mně se v TS3-64bit nabízí místo Overlay nějaký modul OverWolf. Sice jsem ho nezkoušel, ale jedna z jeho funkcí by měla být taky zobrazování mluvících lidí na kanálu, viz. http://www.gamesi...mp;t=22604
www.imgup.cz/images/2015/08/30/FCU.png www.imgup.cz/images/2017/05/06/PS_Outfit.png

www.virtualnipilot.cz
OREL_Erichos
OverWolf je hnoj, to si ani nedavaj, miesto toho aby to bolo jednoduche ale ucinne ako je Overlay plugin tak vymysleli super OverWolf. Okrem toho ten do nasej debaty nepatrí, pretože je funkcny len pre urcite hry a IL-2 Sturmovik medzi ne nepatri, v ziadnej verzii.

D3JAVU
po kliknutí na tvůj odkaz erich , mi stránku zablokuje antivir Šokovaný Šokovaný. zkusim zagooglit Žmurko

OREL_Erichos
Hmm tak to ja neviem, googlil aj stahoval som to pod linuxom, subor mam na disku pod widlami ale nespustal som ho kedze by to u mna nemalo vyznam. Pokial nebude fungovat Overlay plugin pod 64-bitmi tak free nahradu nemáš.
Ten stiahnuty subor som prebehol antivirom a hrozbu nenasiel, mozno len stranka je zavirena alebo inak nebezpečna. Ked ma chytiš na skype sa ozvi, mozem ti ten subor poslať priamo, ma len 7,65MB.

D3JAVU
fáájn Smile ... kdyžtak mi hoď do PMky skype Smile díky Smile

OREL_Miras
aktualni
http://ts3overlay.../download/

OREL_Erichos
No super Miras, tak s touto verziou uz konecne ide aj nova 64-bitova verzia teamspeaku, konecne mam problem vyriešený.
Si jednička Perfekt priateľu Nazdravie

Zlúčené na January 19 2017 22:52:33:
POZOR!!!
Kto používate Overlay plugin, nesťahujte poslednú aktualizáciu. Znehodnotíte si komplet TSko a záloha vám nepomôže, lebo ono to komplet vymaže konfiguračné súbory a tie nie sú v inštalačnom adresári. Síce mám zálohu ale je mi to figu platné. Nahodil som staršiu verziu aj s overlaykom, ale bohužiaľ bez nastavení a záložiek. Nechápem na čo to takto dodrbkali Nahnevaný

Zlúčené na August 19 2018 14:59:45:
Dnes som urobil update serveru na najnovšiu verziu 3.2.1, čo ovplyvní klientov v tom, že pokiaľ sa chcú pripojiť, tak musia mať takisto novú verziu. V novej verzii teamspeaku už klasický zdarma overlay plugin nie je k dispozícii. Hľadal som riešenie, našiel som, je celkom fajn, ALE už nie je zdarma. Na druhú stranu soft vyzerá dobre a je použiteľný na mnoho ďalších vecí, aj keď mne treba len klasické overlay na šturmovika pri použití TS3.

Link je tu:
https://playclaw....

Návod na inštaláciu je tam tiež, každopádne ten soft treba mať nainštalovaný a v TSku je len plugin, nastavenie prostredia ako také sa robí cez ten soft a ten soft musí stále bežať na pozadí. Zatiaľ skúšam free verziu ale po čase určite vyprší. Inak soft vie aj nahrávať počas hry, zvuky aj obraz atď. ako vravím vyzerá schopný, ale musíš si ho kúpiť aj keď chceš len základné funkcie.

Ahojte.
Upravil OREL_Erichos dňa 19-08-2018 15:00

Prejdite na fórum:
Prihlásenie

Registrácia
Zabudnuté heslo
Reklama

Rychlovky
You must login to post a message.

OREL_Miras
25-11-2018 21:41
casem se urcite ukaze i jina

redfox
23-11-2018 10:05
Ta fotka se mi moc nelíbí. Kouří se ze špatného stroje....

OREL_Erichos
21-11-2018 00:01
V stredu večer by sme mohli dať spoločný polet komu sa dá. Letu zdar.

OREL_Erichos
16-11-2018 22:21
Warrior poslal som ti správu.

OREL_Miras
04-11-2018 20:10
skusim to

Hans-Assi
Status: 4 hodinami
Člen
batoh
Status: 1 dňami
Člen