OREL WAR-SETUP
IP SERVERU: 185.91.116.113:21015

TeamSpeak V3: 185.91.116.113:9987

Password: War_2013_22

NASTAVENIE - SETUP

KTO JE ONLINE

Čítať tému
LETKA OREL » OREL WAR » MAPY
 Vytlačiť tému
Balaton 1945 - Jarné prebudenie
OREL_Erichos
Ninos mapu som musel dosť výrazne upraviť, námet je výborný len niektoré veci mohli byť urobené rovno pri tvorbe a ušetrilo by mi to pár hodín roboty. Neber to prosím ťa v zlom len jednoducho robota navyše, ktorú som mohol využiť oveľa lepšie. Napíš si potom aj briefing do tohto vlákna.

Takže čo som upravil:
- RED letisko 4 flaky vs BLUE letisko 7 flakov .... zrovnal som po 5 flakov
- na oboch flaky hocijako, hlavne japonské 3x25mm, niektoré vo vzduchu ... ??? nechápem prečo veď máme origoš flaky pre nemeckú aj ruskú stranu ... zamenené za historické,
- na letiskách flaky max do 2500m veterán alebo eso, pri cieľoch flaky max do 2000m kadet alebo začiatočník, nemá to byť boj s flakmi, nech bránia letiská proti vulchovaniu, ale stále zomrieť od flaku pri prvom prelete cieľa nikoho nebude baviť
- pozor - pri cieľoch boli nemecké sekačky na mäso - wirbelwind - neviem aké boli v reále ale v šturmovi majú nadprirodzené schopnosti ťa zabiť a sú pomaly nezničiteľné - prosím nedávať!!!
- na letisku bola budova medzi dráhou a rolovačkou, je to krásne ale nebezpečné, prešiel som osobne desiatky vojenských letísk a nikdy nikde nesmelo nič byť v priestore medzi dráhou a rolovačkou, posunuté vedľa dráhy
- na letiskách a pri cieľoch boli nákladné autá - na nemeckých ruské, na ruských americké... Nemcom som dal Opel Blitz a Rusom ich Zil atď.
- svetlá na jednom letisku boli v lufte, nie všetky ale keďže sú dráhy betónove a lieta sa cez deň tak som svetlá na oboch letiskách vymazal
- doplnil som plansety pre obe strany, zredukoval počet stacionárnych lietadiel na letiskách a pridal som tie ružové lietadielka ako univerzálne rodiace body pre akýkoľvek typ techniky
- čas obnovy flakov bol len 1800s (30min), zmenil som na 3600s (60min) aby sa flaky obnovili len raz za trvanie mapy
- keďže obe strany majú za cieľ aj mosty tak vždy treba ručne upraviť .mis file, je to na konci manualu FBDj2, inak sú mosty zle detekované. Vždy keď znovu otvoríš mapu cez FMB tak to zase musíš urobiť, je to známa chyba šturma ale ľahko riešiteľná.

Obe letiská sú vyrobené, vyzerajú super to musím uznať len uvidíme či nám to nebude robiť ten znýmy BUG, uvidíme. Inak origoš letiská v Tapolce a Siófoku sú od seba len 40km, to je tak akurát, možno sme ich mohli použiť, ale asi si to chcel historicky. Pokiaľ to nebude robiť problém tak to bude super.

Upravenú mapu ti pošlem cez PMku, ak by si robil ďalšie úpravy tak nech máš aktuálnu verziu.

Mapa je už na serveri. Dnes večer ju môžme testnúť. Ak zistíte ešte nejaké problémy tak mi sem napíšte.

Letu zdar

OREL_Ninos
Super. Erich. Už som dlho mapu , tak proto tie chyby. Dík za tvoj čas.
Ján sa polepším.Smile
"Sto rán na cudzí chrbát nie je veľa. "

OREL_Erichos
Dnes sme ju s Ferim aj testli, je to tam riadna vojna :-) na jednom mieste mapy nam padali FPS pod 10, ale inak to bolo v pohode. Akurát tie mosty to stále ukazovalo zle, niekoľkokrát som ich znovu nastavil, asi to fbdj naozaj už blbne, nakoniec som ich musel vymazať z cieľov.
Ale mapa je pekná, zaujímavá. Pošlem ti upravenú verziu, ktorú som teraz nahral na server.
Dobrá robota Ninos, ten koniec vojny nemáme moc pokrytý takže sa to hodí.
Letu zdar.

Prejdite na fórum:
Prihlásenie

Registrácia
Zabudnuté heslo

Rychlovky
You must login to post a message.

OREL_Erichos
24-02-2020 14:32
4.14.1m už pár mesiacov

redfox
23-02-2020 21:13
Nende mi se připojit..

redfox
23-02-2020 21:12
Zdarec Nějaké změny. Nový patch??

OREL_Erichos
11-02-2020 15:09
TEAMSPEAK JE ZNOVU FUNKČNÝ.

OREL_Erichos
04-02-2020 20:53
TSko nebeží, treba update, prerábam byt takže zatiaľ lietajte ako Rusi a Japonci na začiatku vojny - bez rádia Super

Hans-Assi
Status: 26 minútami
Člen
OREL_Slepejec
Status: 47 minútami
Člen
OREL_Erichos
Status: 2 hodinami
Moderátor
OREL_Kolibrik
Status: 2 hodinami
Člen