Predmet témy: LETKA OREL :: HLÁSENIE CHÝB NA MAPÁCH

Napísal Letka13_Colonel 11-08-2012 18:54
#11

Ahojte,
mám pár pripomienok zo včerajšieho večerného poletu, t.j. piatok 10.8.2012.

1) Mapa Banská Bystrica :
a) na strane modrých nebol žiaden bombardér, všetci v stíhačoch ( možno s podvesenou bombou ), ale veľmi rýchlo server vypísal, že modrí zvíťazili. Paradoxne to bolo v momente, keď sme spolu s Kolokolčikom, Šhiftym v Il-2 kách a ja v La 5 likvidovali modrú kolonu tankov a áut v sektore L9. Teda v tom istom mieste, kde máme chrániť svoje pozemné jednotky.
Náhoda, bug, chyba mapy? Hra pokračovala ďalej.
Poškodili AI tanky modrých náš hlavný prioritný cieľ pre obranu v L9 a preto sme "akože" prehrali ? Naša obranná línia naďalej strieľala po tankoch a väčšina delostreleckých postavení to prežila.


2) Na mape Ponorková základňa - alebo Kréta:
a) opakovala sa situácia s nemožnosťou pripojiť sa na letisko k červeným. Na mape nás bolo celkom asi 24-25. Napríklad CF23 Codders a ešte niekto sa nemohli pripojiť a museli ísť preto k modrým. Červených zostalo menej a časť hráčov sa odhlásila.
Cool spitfire Mk.IXc sa rodil niekde vo vode a tak sme o ne veľmi rýchlo prišli. Osobný zážitok Vám presne opíše Orel_Kolokolčik.
c) v momente keď, som potopil na modrej strane ponorku, tak opäť server vypísal hlášku, že červení dosiahli cieľ ...bla bla bla, a hneď na to MODRÍ zvíťazili !!! Hra pokračovala ďalej. Opäť náhoda, bug, chyba mapy ?


Napriek tomu, že táto mapa má svoj potenciál a on-line je vôbec neokukaná. ( mne sa veľmi páči ) Mám k misii na tejto mape aj hráčsku pripomienku.
Viem, že nejde o nejakú historickú misiu, tak planeset riešiť je otázne. Dať však modrým do rúk Fw, ktorý odštartuje z letiska a už je pri cieľoch, ktoré má chrániť a nič mu na tejto mape neuletí....( čo by aj mohlo...P-40, Hurri, Spit Mk.IXc, či Mk.V , A-20 ) je riadna zvrhlosť!!
2x za večer som sa odhodlal bombardovať s Hurrim Mk.IIc. 1x som prežil čírou náhodou, 2x aj s Kolokolčikom na nás padala neustále 3- 4 rica modrých, ktorým stačilo len vzlietnuť a kempovať nad ich letiskom. Ako to dopadlo si viete predstaviť. Ani sa nikam nemuseli ponáhľať.

Preto sa mi naozaj nepáči, obrovský rozdiel času letu k cieľu na stranu modrých, kde majú cieľ priamo u letiska ( ponorková základňa ) a červený cieľ - primárna obrana červených je vzdialený skoro tri štvorce od nášho letiska a pritom je letisko neustále pod útokmi vĺn AI Ju 87 a He-111.

Navrhujem zmeniť postavenie cieľov, nech to je vyrovnané a na dĺžku letu k cieľom. Možno ich aj priblížiť, lebo takto sa naozaj dlho letí k cieľu a odvážlivec "bombardón" je raz dva zostrelený kempermi nad cieľom.
Veď to nie je historická misia o dobíjaní Kréty...Nápad

Naďalej AI lietadlá vykrikujú neustále svoje hlášky, napriek tomu, že čítam, že na mapách to už bolo vypnuté. Naozaj otravné a nelogické je to, že vykrikujú v RUŠTINE a to prosím lietame na tejto mape za RAF.
Fakt to ide na nervy.

Toto sa vyskytuje aj na iných mapách, kde lietame RAF, USAAF a na letisku máme zaparkované stroje s ruskými hviezdami. Momentálne ma napadol Pearl Harbor, kde uvidíte na letiskách červených F4F3 Wildcat. P-40E s ruskými hviezdami. Ale je to aj inde.

3) Mapa Taliansko:
a) útočím tak asi po 20 minútach behu mapy na ciele s Tempestom Mk.V za červených. Ničím jeden betonový most, likvidujem AAA halftracky, server píše, že sme dosiahli cieľ a vraciam sa na letisko, alebo som núdzovo pristál.
Štartujem znova, zničím druhý most a doslova vystrieľam všetky AAA halftracky. V momente zničenia posledného AAA postavenia modrých v našej "červenej" cieľovej zóne, server vypíše hlášku, že : " MODRÍ zvíťazili."
Skoro ma rozhodilo.... Nahnevaný
Hra opäť pokračovala ďalej. A tak ma napadá, že by náhoda už tretí krát za večer ?

Toľko, čo som si stihol ...zapísať do LOGu....Smile

Upravil Letka13_Colonel 11-08-2012 19:10